Telefon
WhatsApp
İzmir Marka Tescil Firmaları
İzmir Marka Tescil Firmaları

İzmir ilinde tüm marka ve patent işlemleriniz için yanınızdayız. Size sunduğumuz hizmetlerimizi daha yakından inceleyin.

Bir buluş veya bir marka için sahiplerine verilen, devlet tarafından resmi olarak tanınan bir tapudur patent. Sahibine birçok yasal hakkı tanımaktadır. Buluşun, ürünün veya hizmetin yasal olarak sahibi olduğunuzu belirten patent alabilmek adına patent başvuru sürecinde takip etmeniz gereken birçok yöntem var. Türkiye Patent Enstitüsü tarafından belirlenmiş kriterlere göre yapmanız gereken patent başvurularında size danışmanlık hizmeti veren şirketleri bulmalısınız. İzmir patent firması yurt içi ve yurt dışı tüm alanlarda patent başvurularınızı başarılı bir şekilde yapıyor ve sonuçlandırıyor. Patent işlemlerinin temel konuları olan buluş, icat, yenilik ve geliştirme aşamalarından hangisi için başvuru yapıyorsanız bu konuya yönelik olarak yerine getirmeniz gereken şartlar bulunuyor.

İzmir Marka Tescil Patent- İzmir Marka Tescil
İzmir Marka Tescil Patent firması olarak sahibi olduğunuz ürün için daha önce patent başvurusu yapılıp yapılmadığını kısa süre de araştırıyor ve adınıza patent başvurusu yapıyoruz. Başvuru yaparken ilgili alana yönelik oluşturulmuş standartlara uygun bir şekilde başvuru dosyanızı hazırlıyoruz. Aynı zamanda sizinle iletişime geçerek tüm aşamalar hakkında sizlere bilgi veriyor ve yönlendiriyoruz. Patent başvuruları basit bir işlem gibi görünse de firmanızın ve markanızın değerini artırır. Pazara sunulan ürünün size ait olduğunu belgeleyen bir işlemdir. Bu işlem sonucunda alacağınız patent aynı zamanda yasal zeminlerde size birçok hak tanımaktadır. Sizden izinsiz bir şekilde patent aldığınız ürünün kullanılması size bir çok konuda avantaj sağlayarak yasal yaptırımlar uygulama hakkı tanımaktadır.

İzmir Marka Tescil Patent
İzmir Marka Tescil Patent firması olarak kurumsal markalara ve patent işlemlerine dair sunduğumuz hizmetler çerçevesinde deneyim kazanmış olan ekibimiz, kaliteli ve güvenilir çözümlerle müşterilerine destek vermektedir. İcatlar veya markalar üzerinden gerçekleştirmek istediğiniz tescil işlemlerinize yönelik uzman ekibimizin görüşlerine başvurabilir, yasal süreçlerle alakalı detaylı olarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Tescil süreçlerini sorunsuz ve uygun fiyatlarla almanıza yardımcı olan firmamız, başvuru süreçlerinizin yönetimi açısından kilit bir rol üstlenerek ihtiyacınız olan hizmeti sunmaktadır.

Patent Tescil İşlemleri ve Faydalı Model
Buluşunuza dair üretim yönetimlerini güvence altına alan patent işlemleri ve faydalı model başvuruları, firmamız bünyesinde hizmet veren profesyonel ekiple idare edilmektedir. İcatlarınızı patent koruması kapsamına dahil etmek, teknoloji ve sanayi alanında pek çok ayrıcalığı elde etmeniz anlamına gelmektedir. Patent tescil işlemleri sayesinde buluşlarınızın başkaları tarafından farklı amaçlarla kullanılmasının veya kopyalanmasının önüne geçilmektedir. Siz de gecikmeden Patent tescil işlemi yapabileceğiniz firmamız üzerinden en doğru zamanda icatlarınızın patentini alarak haklarınızı koruma altına alabilirsiniz.

Yenilikçi ve teknik açıdan uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilen araştırmalar sonucu en doğru ve net bilgiler tarafınıza aktarılmaktadır. Başvurularınız için gerekli dosyaların en kısa sürede hazırlanabilmesinin yanı sıra kanunlar çerçevesinde sürecin nasıl işlediği ile ilgili gerekli bilgiler firmamız tarafından verilmektedir. Yenilikçi fikir faaliyetlerini ve icatları destekleyen müşteri odaklı yaklaşımlarımız sayesinde profesyonel ekibimizle gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz. Siz de İzmir Marka Tescil Patent firmamızın müşteri odaklı güvenilir hizmetlerinden yararlanarak buluşlarınız için patent başvurusunda bulunabilir, tescil işlemlerinizle ilgili bütün bilgileri detaylı olarak alabilirsiniz.

Marka Tescil Uzmanları ile Kaliteli Hizmet
Kaliteli hizmet vermeye odaklı olarak çalışan firmamız, deneyimli marka tescil uzmanları ile gecikmeden markanızı güvence altına almanızı sağlamaktadır. Rakiplerinizden ayrılmanız ve öne çıkmanız konusunda büyük öneme sahip olan marka, aynı zamanda piyasadaki kimliğinizi temsil etmektedir. Marka tescili sayesinde hizmetlerinizin güvenilirliği sağlanmakta ve başkaları tarafından izinsiz kullanımının önüne geçilmektedir. Geniş bir perspektif üzerinden bakış açıları geliştiren profesyonel ekibimiz, marka tescil işlemlerinizle alakalı süreçlerde net bir şekilde bilgi almanızı sağlamaktadır.

Kaliteli hizmetin temel göstergelerinden olan marka, piyasadaki varlığınız ve güvenceniz açısından büyük önem taşımaktadır. Hukuk dışı yollarla markanız taklit edildiğinde yaptırımlarda bulunabilmenizin ve markanızın güvenliğini sağlayabilmenizin tek yolu marka tescili olmaktadır. Siz de markanızın varlığını en iyi şekilde korumak ve kopyalamalara karşı önceden önlem almak istiyorsanız marka tescil işlemlerinizi vakit kaybetmeden yaptırmalısınız. İzmir Marka Tescil Patent firmamızın profesyonel marka tescil uzmanlarıyla verdiği hizmetlerden yararlanabilir, bu konuda deneyimli ekibimizden destek alabilirsiniz.

Kaliteyi Simgeleyen ISO Belgesi Alma
Marka tescil işlemleri, paten tescili ve faydalı model kullanım hakkının yanı sıra ISO kalite belgesi de hizmetlerin kalite göstergesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmetin sembolü haline gelen kalite belgesi hazırlama işlemleri, profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Müşteri odaklı olarak çalışabilmenize ve kuruluşunuzun rekabet şansını arttırmanıza yönelik olarak kalite belgesi başvuru hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Alanında uzmanlaşmış olan profesyonel destek ekibimiz, geçireceğiniz süreçler üzerinden bilmeniz gereken bütün bilgileri detaylı olarak sunmaktadır. Bütçeyi zorlamayan nitelikli hizmetlerimiz ile kalite standartlarınızı daha üst seviyelere taşıyarak profesyonelleşme yolunda bir adım daha atmış olacaksınız. Günümüzde neredeyse her sektörde kalitenin göstergesi olarak kalite belgesi, marka veya patent tescili karşımıza çıkmaktadır. Siz de rekabet şansınızı daha fazla arttırmak istiyorsanız İzmir Marka Tescil Patent firma hizmetlerimiz çerçevesinde uzman ekibimizin sunduğu etkili çözümlerden yararlanabilirsiniz. Müşteriyi memnun etme odaklı yaklaşıma sahip olan firmamız üzerinden tescil ve belgelendirme işlemlerinizi rahatlıkla yönetebilirsiniz.

Yıllardır önemli bir liman kenti olması ve işletmelerin çokluğu neden ile İzmir önemli bir ticaret kentidir. Birçok işletmenin faaliyet gösterdiği bu bölge, rekabet açısında da canlıdır. Modern iş dünyasında bir işletmeyi rakiplerinden ayıran en önemli detay markalaşmadır. Marka, işletmeleri diğer işletmelerden özgü kılan isim, işaret ya da sembollerden oluşur. Markalaşmanın öneminin farkında olan işletmeler marka tescili konusunda yardıma ihtiyaç duymaktadır. İşletmelerin bu ihtiyaçlarına karşılıksız kalmayan firmamız, İzmir marka tescili konusunda tüm işletmelere profesyonel bir destek vermektedir. Bu sayede hem işletmeler birtakım haklara sahip olur hem de marka sayesinde ulusal ve küresel çapta tanınma potansiyelini artırır.

İzmir Marka Tescili – İzmir Marka Tescil
Marka tescili ile elde edilecek haklar kanunlarca korunmaktadır. Markaya sahip işletme markayı satmak üzere devredebilir, miras bırakarak uzun yıllar yaşatabilir, kanunların verdiği haklar ile izinsiz kullanımın önüne geçebilir. Bu avantajların yanında müşteri potansiyelinin artışı, iş dünyasında daha profesyonel bir karşılık bulmak da sahip olunacak diğer avantajlardır. Bu faydaları müşterilerine kazandırmak için firmamız işletmelere İzmir marka tescili hizmeti sunmaktadır. Türk Patent ve Marka kurumuna başvurarak yapılan marka tescili başvurusu öncesi firmamız, işletmelerin marka adaylarının niteliğini analiz eder, detaylandırır ve eğer bir eksik veya hata varsa onu işletmelerden gidermesini talep eder. Bu sayede resmi kanallara başvurmadan önce firmamızın sağladığı uzman ve profesyonel yardım ile ön aşamalar başarıyla tamamlanmış olur.

TEKLİF FORMU